Hertülü fuar ve organizasyonlarınız için istediğiniz boyut ve renklerde üretilmektedir.

Fuar çadırları fuar tenis kortu vb. amaçlı kullanılmak üzere istenilen ebatlarda yarım silindirik ve prizmatik, yalıtımlı veya yalıtımsız olarak imal edilmektedir. Kullanılan DNY 1100 POLYESTER BRANDA olup imalat ve servis garantilidir. 5 – 10 m eninde, 2,5 – 5 m yüksekliğindeki fuar çadırları istenilen boylarda yarım silindirik veya prizmatik olarak imal edilmektedir. 10 – 30 m enindeki çadır sistemleri ise özel çelik konstrüksiyon üzeri pvc branda ile kaplamalı olarak imalatı yapılmaktadır…

Fuar Çadırları, fuar çadırı, Fuar Çadırı satış, Fuar Çadırı ankara, Fuar Çadırları kurulumu

Fuar Çadırı Kullanım Alanları:
Fuarlarda , Festivallerde ve benzeri etkinliklerde ve organizasyonlarda açık hava izolasyonu hızlı şekilde kapalı mekan oluşturma gibi işlemler için kullanılmaktadır. Hızlı bir şekilde kurulabilmesi ve tekrar sökülebilmesi en büyük avantajlarındandır. Katılım sayısına göre küçük , orta , büyük , çok büyük ve özel ölçülerde olmak üzere değişik boy ve ebatlarda üretimi yapılabilir. Pencerelerle desteklenerek havalandırma sıkıntısı aşılmıştır.

Kurulumu:
Gerekli kalifiye personel ile tedarik ve hazırlama süresi hariç kurulum olarak ortalama 1-6 gün civarında kurulum tamamlanmaktadır. kurulum süresi çadırın büyüklüğüne ve komplikasyonuna göre değişiklik göstermektedir.