Membran yapılar, ASma Germe Membran yapılar ve çelik membrran yapılar alanında 20 yılı aşkın süredir ankarada faaliyet gösteren şirketimiz bu konudaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitededir. Birçok fuar organizasyon spor müsabakası vs. nın çizim proje ve memran çadırını başarıyla tamamlayan şirketimiz bu konuda müşterilerine her konuda destek vermektedir. Şirketimizden ücretsiz fiyat ve teklif talebinde bulunabilirsiniz. Şirketimiz sizin için en uygun proje maliyetini belirleyip sizin onayınıza sunacaktır. Dilerseniz şirketimizden ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Membran Yapılar Çadır Sistemlerini spor salonlarında, lokantalarda, havuzlarda, benzeri açık alanlarda, düğün nikah salonlarında , otoparklarda, denizkenarlarında halka açık ve kapalı plajlarda, oyun parklarında , konser alanlarında ve yürüyüş merkezlerinde , alışveriş merkezlerinde kullanabilirsiniz.

Kullanıldığı alana göre özel olarak yapılan mimari çizimleri sayesinde son derece dekoratif görünümler elde edilebilmektedir.